James Potter Serbia Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
James Potter Serbia Forum

GREATEST COMEBACK OF THEM ALL


3 posters

    Sumrak

    avatar
    Guest
    Guest


    Sumrak Empty Sumrak

    Post by Guest 24.10.08 15:30

    Postovani citaoci,

    Iz stampe je upravo izasao i treci deo fantasticne Sumrak sage – Pomracenje. Sve tri knjige u ovom serijalu, kao uostalom i sva druga izdanja Evro-Giuntija mozete po neverovatnim cenama naci na Beogradskom sajmu knjiga. Nas stand se nalazi na Vencu Danila Kisha u hali 1.




    Sumrak 14uvzwm



    Poslednji meseci srednjoškolskog života Bele Svon ni izbliza ne liče na ono kroz šta prolaze uobičajeni maturanti. Rascepljena između svoje ljudske porodice, dečka vampira i najboljeg prijatelja vukodlaka, Bela je pred odlukama koje će zauvek promeniti svet kome pripada.

    Daleko su, međutim, gore pretnje onih koji oko nje pletu svoju smrtonosnu mrežu, kriveći je i želeći da je kazne za sve gubitke koje je izazvala njena krhka pojava. Maleni, uljuljkani Forks kao da ne sluti da su sav haos i bezumni zločini koji potresaju obližnji Sijetl zapravo tek uvertira za ono šta očekuje najkišovitiju naseobinu Severne Amerike.

    U senci predstojeće bitke bez presedana, karte su konačno otkrivene i za Belino srce se bore njoj dva najbliža muškarca: Edvard Kalen, u koga je zaljubljena do granice izdržljivosti, i Džejkob Blek, prijatelj koji želi mnogo, mnogo više. Odjednom, potpuno iznenada, i Bela oseća da njeno krhko telo ima dovoljno ljubavi za dva bića, toliko moćna i veličanstvena...
    avatar
    Orange
    Member
    Member


    Female
    Number of posts : 2
    Age : 33
    Registration date : 2008-11-09

    Informacije
    Jinx:
    Sumrak Left_bar_bleue0/0Sumrak Empty_bar_bleue  (0/0)
    Status:

    Sumrak Empty Re: Sumrak

    Post by Orange 09.11.08 3:04

    Deluje kao zanimljiva knjiga. Ima li komentara od nekoga ko ju je procitao?
    *JoJo*
    *JoJo*
    Member
    Member


    Female
    Number of posts : 9
    Age : 30
    Registration date : 2008-11-16

    Informacije
    Jinx:
    Sumrak Left_bar_bleue0/0Sumrak Empty_bar_bleue  (0/0)
    Status: smile smile

    Sumrak Empty Re: Sumrak

    Post by *JoJo* 16.11.08 22:32

    Ima ko0mentara.Moj savet čitajte,Ja sam pročitala sva 4 dela i super su mi.Treba još malo za nekih nedelju dana u Americi izaći i film,Robert Pattinson(Cedric iz GoF) je glavni glumac.Inače jako zanimljiva knjiga bar meni
    anita75love
    anita75love
    Member
    Member


    Female
    Number of posts : 20
    Age : 49
    Registration date : 2008-11-24

    Informacije
    Jinx:
    Sumrak Left_bar_bleue0/0Sumrak Empty_bar_bleue  (0/0)
    Status:

    Sumrak Empty Re: Sumrak

    Post by anita75love 26.11.08 1:39

    Kažu da su te knjige ove godine premašile tiraž poslednjeg Hari Potera.....

    Sponsored content


    Sumrak Empty Re: Sumrak

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 10.05.24 5:54